Remont świetlicy szkolnej

Remont świetlicy szkolnej :)

Wielokrotnie przekonaliśmy się, że nasza szkoła może liczyć na pomoc Wspaniałych Rodziców. W miniony weekend odbyło się malowanie świetlicy szkolnej. Pięknie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w remont sali, która będzie służyła dzieciom przez długie lata, a szczególnie: p. Kubickiej (Ib), p. Mostek(Ib), p. Pigan(Ia), p. Geodeckiemu (Ib, IVc), p. Rogulskiemu (IIb, IVd), p. Barbasz (Ic), p. Rzepickiemu (Ib), p. Gontarzowi, pracownikom świetlicy oraz wszystkim zaangażowanym osobom. To nie koniec upiększania naszej świetlicy.

Kolejny etap prac na świetlicy został zakończony. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć: p. Filipek-Ib, IVb, p. Kubickiej - Ib, p. Jedynak - IVb p. Zaręba-Skrzyński - Ic, p. Dubiel - IVc, p. Gontarz, pracownikom świetlicy oraz dzielnym uczniom- Emilce Filipek i Frankowi Jedynak. Niestety nie udało się wszystkiego dokończyć, dlatego też proszę w miarę możliwości nawet na godzinkę o przybycie chętnych rodziców za dwa tygodnie 20.10 (sobota) na godzinę 9:00.

Serdecznie dziękujemy.

Zespół wychowawców świetlicy :)

Galeria zdjęć.