Samorząd Szkolny
Wpisany przez Administrator
W wyniku wyborów, wyłoniono Radę Uczniowską w składzie:
Jakub Dadak - przewodniczący
Emilia Filipek - zastępca
Emilia Wolska - sekretarz
członkowie wspomagający:
Piotr Radliński, Aniela Błasiak- skarbnik
Skład Rad Klasowych:
IVa
Przewodniczący: Stopa Franciszek
Zastępca przewodniczącego: Strzyżewska NIna
Skarbnik: Bisaga Antoni
IVb
Przewodniczący: Paradowski Jan
Zastępca przewodniczącego:Miernik Maria
Skarbnik: Wolska Emilia
Sekretarz: Antosik Lena
IVc
Przewodniczący: Zapała Natasza
Zastępca przewodniczącego: Janczura Tymon
Zastępca przewodniczącego: Michalska Alicja
Va
Przewodniczący: Pierzchała Jagoda
Zastępca przewodniczącego: Leszczyc- Zielonacki Mikołaj
Sekretarz: Necel Antonina
Vb
Przewodniczący: Gajda Maksymilian
Zastępca przewodniczącego: Suwała Bartłomiej
Skarbnik: Pochwalski-Czernecki Gabriel
Vc
Przewodnicząca: Drwięga Kamila
Zastępca przewodniczącego: Bertman Leon
Skarbnik: Kruk Jan
VIa
Przewodniczący: Hoszowski Stanisław
Zastępca przewodniczącego: Mirosław Olga
Sekretarz: Laska Natalia
VIb
Przewodniczący: Nowak Anna
Zastępca przewodniczącego: Pałka Oliwier
Sekretarz: Jedynak Franciszek
Skarbnik: Kalemba Zofia
VIc
Przewodniczący: Pokrywa Wojciech
Zastępca przewodniczącego: Maź Kaja
Skarbnik: Łuczak Agata
VId
Przewodniczący: Lipka Julia
Zastępca przewodniczącego: Regucki Wiktor
Zastępca przewodniczącego: Pollak Zofia
VIIa
Przewodniczący: Nina Ruziczka
Zastępca przewodniczącego: Julia Dubiel
Skarbnik: Aleksander Dębiński
VIIb
Przewodniczący: Suliński Jakub
Zastępca przewodniczącego: Mieszkowska Małgorzata
Skarbnik: Sajdak Zofia
VIIc
Przewodniczący: Maya Redka-Kwiecińska
Zastępca przewodniczącego: Wiktoria Nowak
Skarbnik: Nadia Kaciuba
VIId
Przewodniczący: Michalik Anna
Zastępca przewodniczącego: Najder Natalia
Skarbnik: Winel Maria
VIIe
Przewodniczący:
Zastępca przewodniczącego:
Skarbnik:
VIIIa
Przewodniczący: Dąbrowska Marika
Zastępca przewodniczącego: Walerjan Weronika
Skarbnik: Gabryś Maria
VIIIb
Przewodniczący: Winiarz Ewa
Zastępca przewodniczącego: Kramarz Antonina
Skarbnik: Kołodziejczyk Kamila
VIIIc
Przewodniczący: Król Maja
Zastępca przewodniczącego: Błasiak Aniela
Zastępca przewodniczącego: Woźniakiewicz Bruno
Poczet Sztandarowy