Wakacje 2021

Arbuzowe szaleństwo

Wpisany przez Administrator

24 czerwca 2021r. "arbuzowym szaleństwem" zakończyliśmy świetlicowy rok szkolny. Było wesoło, smacznie i  zabawnie. Na nadchodzące wakacje życzymy wszystkim słońca, odpoczynku,  niesamowitych i niezapomnianych wrażeń oraz przygód ;D Wychowawcy Świetlicy

Świetlicowe wyjście do Parku Jordana na wodny plac zabaw

Wpisany przez Administrator

Już się zbliża lato, czas radości słońca, wielu przygód i zabaw bez końca.

Zapraszamy do zobaczenie galerii

odliczanie do wakacji

Wpisany przez Administrator

Lata czeka, wielkie odliczanie do wakacji .... te słowa towarzyszyły dzieciom podczas ostatnich dwóch tygodni w świetlicy szkolnej. Najmłodsi z niecierpliwością oczekiwali wakacji. Aby poczuć atmosferę zbliżającego się lata wychowawcy świetlicy rozmawiali z uczniami o tej najprzyjemniejszej porze roku. wykonywali letnie prace plastyczne. W ostatnim tygodniu czerwca wychowawcy przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego spędzana czasu w wakacje. Uczniowie rozwiązywali krzyżówki, quizy i słuchali dobrych rad na wakacyjny czas.

Dzień dziecka

Wpisany przez Administrator

Dnia 1 czerwca świętują Dzień Dziecka, świetlica szkolna zorganizowała gry i zabawy dla uczniów oraz mała niespodziankę dla każdego dziecka. Kolejny Dzień Dziecka już za rok, a my tymczasem wszystkim dzieciom małym i dużym życzymy dużo radości z małych rzeczy  i uśmiechu na co dzień. :))

pozdrawiamy
Wychowawcy Świetlicy

zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022. Przypominamy, że przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej dokonuje się na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców, poprzez wypełnienie karty. W każdym roku wymagane jest złożenie nowej karty zgłoszenia dziecka do świetlicy na następny rok szkolny.

Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej można wziąć ze stolika przed portiernią, a także pobrać ze strony internetowej:

Termin składania kart zgłoszeń: 25.06.2021

Wypełnione karty zapisu dziecka do świetlicy szkolnej można przekazać przez swoje dziecko lub Pani na portierni.

Wychowawcy Świetlicy

Konkurs plastyczny - Kwiaty dla mamy

Wpisany przez Administrator

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny " kwiaty dla mamy". Uczniowie bardzo chętnie wzięli w nim udział. Głównym celem konkursy było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci oraz pobudzenie wyobraźni.

Wyniki konkursu:

Pierwsze klasy;

I miejsce: Hania Mężyk kl. Ia

II miejsce: Marysia Pachla kl. Ia

III miejsce: Mira Romanowska kl. Ib

Trzecie klasy:

I miejsce: Madzia Grzybacz kl. IIIc

II miejsce: Borys Zębala kl. IIIc

Czwarte klasy:

I miejsce: Julia Zagrodzka kl. IVc

II miejsce: Marysia Miernik kl. IVb

III miejsce: Eva Motko kl. IVa

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do świetlicy szkolnej.

Dzień Matki w świetlicy szkolnej

Wpisany przez Administrator

Jest taki jeden, bardzo szczególny dzień, w którym nasze kochane Mamusie mają swoje święto. Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. W tym szczególnym dniu, wszystkie dzieci wyrażają szacunek i wdzięczność dla swoich mam. To święto ma na celu okazanie matkom miłości, jak również podziękowania im za trud i opiekę włożoną w nasze wychowanie. W świetlicy szkolnej uczniowie bardzo chętnie  brali udział w zajęciach plastycznych przygotowanych przez wychowawców. W czasie zajęć plastycznych uczniowie wykonywali różnymi technikami plastycznymi piękne laurki, a także koszyczki z kwiatami dla mamy.

Majowa łąka

Wpisany przez Administrator

" Kle, kle boćku, kle, kle. Witaj nam bocianie. Łąka Ci szykuje, żabki na śniadanie"

Wpisany przez Administrator

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom Naszego Konkursu za nadesłane prace "Limeryk na wiosnę", których ilość Nas pozytywnie zaskoczyła. Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców:
Po odbiór dyplomów oraz nagród zapraszamy od 24 maja do Szkoły Podstawowej nr 4 w Krakowie, ul. Smoleńsk 5-7, w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 12 422 96 49, wew. 26.

Klasy I-IV
- I msc- Caroline Ahl (Sp 88 - 4b)

- II msc - Artem Tarabanchuk (Sp 36 - 1a)

- III msc - Krzysztof Łażewski i (Sp27 - 4b)