Wycieczka - Pacanów i Łańcut

Wycieczka - Pacanów i Łańcut.

W dniach 22-23 kwietnia grupa uczniów z klas 0-III uczestniczyła w wycieczce. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Dzieci podczas zwiedzania przemierzały bajkowe krainy pod przewodnictwem wróżki. Wzięły także udział w warsztatach dotyczących elektryczności, dzięki którym mogły wprawić w ruch własnoręcznie wykonane obwody i poznać sposoby słuchania muzyki przy pomocy różnych zmysłów. Drugiego dnia zwiedzaliśmy przepiękny zamek w Łańcucie. Wycieczkę zorganizowała p. Maria Szafraniec, opiekę nad dziećmi sprawowały także p. Anna Krzywanek, p. Marzena Śmiecińska, p. Aleksandra Tyczyńska-Kołsut i p. Anna Wrzos. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.