Rekrutacja


 REKRUTACJA ROK SZKOLNY 2021/2022

 

 

SPOTKANIE Z RODZICAMI
PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW

Zapraszamy 22 czerwca o godz. 16.30

Spotkanie odbędzie się na podwórku szkolnym

(w sytuacji złej pogody,
 zapraszamy do sali gimnastycznej).

W związku z zagrożeniem Covid-19,
prosimy, by uczestniczący w spotkaniu Rodzic stosował się do obowiązku noszenia w przestrzeni wspólnej szkoły maseczki i zachowania dystansu.

 

Zapraszamy

Dyrektor SP4

 

 

 

 

FORMULARZ POTWIERDZENIA WOLI RODZICÓW

W ZAKRESIE PRZYJĘCIA KANDYDATA DO SZKOŁY 

 

Zobacz  jako PDF

 

 

 

  

Zobacz informację jako pdf 

Przydatne linki:

 

link do elektronicznego systemu rekrutacji: 

https://krakow.elemento.pl/elemento-parents//main_inactive.action

informacje o rekrutacji Portal Edukacyjny:  

 https://portaledukacyjny.krakow.pl/196882,artykul,rekrutacja.html 

 

 

REKRUTACJA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Lista uczniów przejętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 

 

Z dużą radością pragniemy poinformować o wynikach rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Po potwierdzeniu woli przez Rodziców, lista przyjętych uczniów wywieszona została na drzwiach wejściowych do szkoły.

 

Pierwszoklasiści rozpoczną naukę w trzech oddziałach, przydział do poszczególnych oddziałów odbędzie się w czerwcu.  Szkoła Podstawowa Nr 4 dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami, dlatego rekrutacja uzupełniająca odbędzie się w terminie  od 19 maja do 22 czerwca 2020 r. wg następującego harmonogramu:

- przyjmowanie zgłoszeń i wniosków 19-26.05.

 - ogłoszenie list zakwalifikowanych  10.06.  godz. 9:00

- potwierdzanie woli 15-19.06.

- ogłoszenie list przyjętych 22.06. godz. 9:00

 

Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest jedynie w formie papierowej. Wniosek można pobrać z naszej strony internetowej w zakładce Rekrutacja lub bezpośrednio ze szkoły. Wniosek należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.00.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy zmuszeniu odwołać zaplanowane na czerwiec spotkanie Rodziców z Dyrekcją i Nauczycielami naszej szkoły.  Prosimy o śledzenie bieżących informacji na naszej stronie, liczymy że uda nam się znaleźć bezpieczną formułę spotkania przed  wspólnym rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

 Wszystkim Pierwszoklasistom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na Was w szkole.


Beata Sarapuk

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4

Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2020/2021

30 kwietnia          Ogłoszenie wyników rekrutacji

                            lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,

                            przesłanie na adres e-mail informacji o wynikach

 

 Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy 1 została wywieszona na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły.

 

4 - 15 maja            Potwierdzanie przez rodziców woli uczęszczania dzieci do szkoły                        

                               składanie oświadczeń w godzinach ustalonych przez dyrektora

                               (w związku z pandemią prosimy o składanie zeskanowanych lub        

                                sfotografowanych oświadczeń przez pocztę elektroniczną na adres

                                 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

                               Druk potwierdzenia woli

 

Wolę przyjęcia dziecka do szkoły rodzic będzie mógł potwierdzić elektronicznie logując się na konto dziecka (krakow.elemento.pl) lub przesyłając e-mail do szkoły na adres podany w ofercie rekrutacyjnej.                                                                                               

                                 

18 maja                    Ogłoszenie list przyjętych i nieprzyjętych oraz liczby wolnych miejsc

godz. 12.00 

Rekrutacja uzupełniająca

19 - 26 maja             Rekrutacja uzupełniająca - przyjmowanie wniosków w szkołach

                                  w godzinach ustalonych przez dyrektora (jedynie w formie papierowej)

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej do klasy I.
 Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc

dla naszych pierwszoklasistów. 

Rodzice przyszłorocznych Pierwszoklasistów

Szanowni Państwo,

 

Zawieszenie zajęć w szkołach do 10 kwietnia 2020 r., nie wstrzymuje rekrutacji do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021. Wszystkich zainteresowanych zapisem Dziecka do naszej szkoły, prosimy o wypełnienie do 31 marca wniosku w systemie i przesłanie do nas skanu lub zdjęcia na adres:                   

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Miejsce w klasie pierwszej czeka!

 

Życzymy Wam wiele zdrowia.

Beata Sarapuk

Dyrektor SP4 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, nasi przyszłoroczni Pierwszoklasiści

W związku z rozwijającym się zagrożeniem koronawirusem i rosnącym zaniepokojeniem nas wszystkich,  odwołujemy zaplanowany na 14 marca Dzień otwarty.  Imprezę tę zorganizujemy w późniejszym terminie. Rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów zapraszamy i zachęcamy do zapisu Dzieci do naszej szkoły, rekrutacja trwa do 31 marca. Wszelkie informacje o szkole znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej i bezpośrednio w sekretariacie.

 

Z wyrazami szacunku.

Beata Sarapuk

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Krakowie

 

 *DZIEŃ OTWARTY w SP 4 

Terminarz rekrutacji do I klasy na rok szkolny 2020/2021 

Zobacz 

 

 

    System miasta Krakowa ELEMENTO

https://krakow.elemento.pl/elemento-parents//main_inactive.action 

 


*ZARZĄDZENIE Nr 370/2020 PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA z dnia 13.02.2020 r.

 

https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=121947

 

 


REKRUTACJA DO SAMORZĄDOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 - terminy

 

https://portaledukacyjny.krakow.pl/196470,artykul,ewidencja_zapisow_do_szkol_podstawowych.html

 

................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 
ROK SZKOLNY 2019/2020
 

Spotkanie z Rodzicami naszych przyszłorocznych pierwszoklasistów odbędzie się
17 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy.
 
Potwierdzenie woli przyjęcia  składamy podpisane przez oboje rodziców
w sekretariacie szkoły w terminie 09.05 od godz. 10.00 do 17.05 do godz. 15.30!
 
Uchwała w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych szkół podstawowych dla kandydatów, którzy ubiegają się o przyjęcie do szkoły podstawowej innej ni z szkoła, w obwodzie której zamieszkują oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów
 
 Zarządzenie Prezydenta Miasta Krakowa w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych szkół podstawowych
 
Terminy przeprowadzania przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych szkół podstawowych
 
Zapraszamy na Dzień Otwarty
 
16 marca 2019r.
 
godz. 10:00-13:00
 
 
 
 
 ROK SZKOLNY 2018/2019
 
Potwierdzenie woli przyjęcia  składamy podpisane przez oboje rodziców w sekretariacie szkoły w terminie 27.04 od godz. 10.00 do 15.05 do godz. 15.30!
 
Wniosek o przyjęcie do Samorządowej Szkoły Podstawowej - zobacz
 

 Zapraszamy na Dzień Otwarty
 
21 kwietnia 2018r.
 
godz. 10:00-12:00 
 
 
 
 
 Zapraszamy na Dzień Otwarty
 
10 marca 2018r.
 
godz. 10:00-13:00 
 
 
 
 
 
 
ZARZĄDZENIE PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA
 

TERMINY REKRUTACJI