Najmodniejsza szkolna stylóweczka - wiosna 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie.
Jak już będziecie zmęczeni książkami, zadaniami to zawsze warto zaglądnąć do szafy z ciuchami i coś oryginalnego zaprojektować.

Organizatorem konkursu jest świetlica szkolna Sp4

1.Cele konkursu:
-stymulowanie aktywności artystycznej uczniów,
-zaangażowanie rodziców do twórczej pracy razem ze swoim dzieckiem,
-wytwarzanie atmosfery dobrej zabawy i wzajemnej życzliwości.
2.Kryteria oceny:
-zgodność z tematyką,
-oryginalność stroju, pomysłowość, estetyka
3. Sposób oceny:
Prezentację strojów wiosennych(zdjęcie lub krótki film) będzie oceniać Komisja Konkursowa przyznając punktację od 1 do 10 pkt. Jury wyłoni zdobywców pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej:
- klasy I-III
- klasy IV-V
- klasy VI-VIII
W skład jury wchodzą pracownicy świetlicy. Jury dokona podziału nagród biorąc pod uwagę pomysł, oryginalność oraz samodzielne wykonanie i ciekawą prezentację stroju wiosennego.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie zdjęcia lub krótkiego filmu (max 1min.) na meila  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 25 marca 2020 r. z krótką informacją: imię i nazwisko oraz klasa.
5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 kwietnia 2020 roku.
Organizatorzy:
Małgorzata Karamon-Ślęczka